02.05.2018

Wiosna na tarasie według młodych architektów krajobrazu

25 kwietnia w Muzeum Borów Tucholskich otwarta została wystawa pn. „Wiosna na tarasie według młodych architektów krajobrazu”. Uroczystego otwarcia wystawy dokonał dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi p. Ireneusz Wesołowski w towarzystwie Wicestarosty Tucholskiego p. Zenona Poturalskiego i radnej powiatu tucholskiego p. Anny Ziegler.

Na wystawie zaprezentowano prace uczniów klas I, II, i III Technikum Architektury Krajobrazu wykonane podczas zajęć praktycznych. Prezentowana wystawa jest okazją do zobaczenia czego tak naprawdę uczy się młodzież tego kierunku.

W otwarciu wystawy  uczestniczyli zaproszeni goście, młodzież,  która przygotowała prezentację, a także koleżanki i koledzy z klas innych kierunków.

Przygotowaniem wystawy zajęły się p. Aleksandra Kamińska nauczyciel z ZSLiA  przy wsparciu p. Moniki Mews.

Wystawę zobaczyć można w muzeum do 15 maja br.

W imieniu uczniów serdecznie zapraszamy!