12.04.2017

Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Starosty Tucholskiego 2017

W poniedziałek 10 kwietnia 2017 r. odbył się kolejny turniej w ramach Powiatowych Szkolnych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Tucholskiego w piłce nożnej dziewcząt. We wtorek 11 kwietnia 2017 r. odbył się turniej w ramach Powiatowych Szkolnych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Tucholskiego w piłce nożnej chłopców.

W turnieju dziewcząt wzięły udział cztery reprezentacje szkół. Najlepszą drużyna została reprezentacja z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi. Sędzią głównym zawodów był Mariusz Krużyński. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących.

Wszystkie dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale które wręczał Pan Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego oraz Pan Mariusz Krużyński nauczyciel z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Po rozegraniu wszystkich meczy systemem "każdy z każdym" kolejność była następująca:

Miejsce I - ZSLiA,

Miejsce II - ZSO,

Miejsce III - ZSLiT,

Miejsce IV - TL.

Następnego dnia tj. 11 kwietnia 2017 r. na ORLIK-u przy Zespole Szkół Ogólnokształcących
w Tucholi odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej chłopców. Organizatorem zawodów były szkoły: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących.

W zawodach udział wzięły 4 drużyny z tucholskich szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych. Trenerem zwycięskiej drużyny był Pan Henryk Zieliński. Sędzią głównym turnieju był Pan Henryk Sala.

Po rozegraniu wszystkich meczy systemem "każdy z każdym" wyniki turnieju były następujące:

Miejsce I  - ZSLiT,

Miejsce II – ZSLiA,

Miejsce III – TL,

Miejsce IV – ZSO.

Piłkarze otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczali Pani Urszula Piotrowska Dyrektor Zespoły Szkół Ogólnokształcących, Pan Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego, Pan Henryk Zieliński nauczyciel z Zespole Szkół Licealnych i Technicznych oraz Pan Mariusz Krużyński nauczyciel z Zespołu Szkól Ogólnokształcących. .

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.