Szeroka promocja Borów Tucholskich

350 tysięcy czytelników tygodnika Kropka TV ma okazję przeczytać relację z Borów Tucholskich przygotowaną przy wsparciu Powiatu Tucholskiego. Dziękujemy autorom!

Podróżnicza rodzina Kobusów - Ania, Krzysztof i ich dwóch synów, prowadzą portal Mały Podróżnik oraz związany z nim profil na Facebooku. Są przyjaciółmi Borów Tucholskich, byli tu już nie raz i z przyjemnością zapraszają swoich czytelników na teren Powiatu Tucholskiego, prezentując im nasze lokalne atrakcje.

Tym razem wizytę zorganizowała Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie przy wsparciu Powiatu Tucholskiego. Wsparcie finansowe zapewnił samorząd województwa kujawsko-pomorskiego, w organizacji pomógł samorząd Powiatu Tucholskiego.

Zapraszamy do Biedronki po tygodnik Kropka TV z relacją z Borów Tucholskich, w której można przeczytać m.in. o akwedukcie w Fojutowie, Wioskach Tematycznych i lokalnych potrawach.