Imieniny:
13.04.2015

Strategia ORSG – konsultacje społeczne

Przewodniczący Komitetu Sterującego ORSG Michał Mróz zaprasza 13 kwietnia 2015r. na kolejne spotkanie informacyjno–konsultacyjne dotyczące Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno–Gospodarczego Powiatu Tucholskiego

Spotkanie odbędzie się w Tucholskim Ośrodku Kultury (Tuchola, plac Zamkowy 8) o godz. 10.00. Przedstawione na nim zostaną wyniki diagnozy obszaru powiatu tucholskiego, a konsultacje dotyczyć będą przede wszystkim problemów i celów rozwojowych obszaru. Spotkanie ma charakter otwarty, więc do udziału w nim zapraszoni są nie tylko przedstawiciele  samorządów oraz partnerów społeczno–gospodarczych (przedsiębiorcy, organizacje społeczne oraz instytucje), ale też zainteresowani mieszkańcy.

Znajdujący się w załączniku projekt syntetycznej diagnozy nie jest jeszcze zakończony, nadal można będzie wnosić do niego uwagi i korekty.

Z powodów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 09.04.2015 r. mailowo na adres promocja@tuchola.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 52 5590-738.

Link do projektu syntetycznej diagnozy w formacie .pdf: tutaj

Wydział Rozwoju LiFE