19.03.2019

Starosta Tucholski Michał Mróz w Komitecie Organizacyjnym 60. Dni BoróW Tucholskich

Przygotowania do jubileuszowych, 60. Dni Borów Tucholskich trwają już od dawna, 8 marca br. powołany został komitet, którego zadaniem jest przygotowanie programu obchodów i nadzór nad jego realizacją.

Przypominamy, że powracamy do „starej” formuły, w której główne atrakcje przewidziane są w jeden przedłużony weekend. Wśród atrakcji nie zabraknie Historycznego Pochodu Borowiaków, który tak jak w zeszłym roku połączony będzie z Dniem Folkloru Borowiackiego. Połączenie to wzmacnia obie imprezy, gwarantując uczestnikom organizowanego przez Powiat Tucholski Pochodu wspaniałą zabawę także po zakończeniu przemarszu, a zarazem zwiększając znacznie frekwencję na Dniu Folkloru. Wydarzenia te planowane są na sobotę 20 lipca, już teraz zapraszamy do włączenia się w ich przygotowanie.

Pełny skład osobowy Komitetu Organizacyjnego 60. Dni Borów Tucholskich znajduje się na stronach Urzędu Miejskiego w Tucholi.