12.04.2017

Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2017

10 kwietnia 2017 r. na boisku OSiR w Tucholi odbyły się Mistrzostwa Piłki Nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Gospodarzem turnieju było Gimnazjum nr 1 w Tucholi. Na turniej zgłosiło się 7 drużyn. Mecze rozegrano w systemie grupowym.

Zwycięzcą turnieju została drużyna dziewcząt z Gostycyna. Dziewczęta z Gostycyna reprezentować będą Powiat Tucholski na XIX Kujawsko-Pomorskiej Gimnazjadzie w piłce nożnej dziewcząt.

Wyrównaną walkę stoczyły dziewczęta z Gimnazjum nr 1 w Tucholi zajmując II miejsce.  III miejsce po emocjonujących rzutach karnych zajęły dziewczęta ze Stobna pokonując drużynę dziewcząt ze Śliwic, które tym samym zajęły miejsce IV. Kolejne miejsca zajęły odpowiednio drużyny z Żalna, Lubiewa i Bysławia.

Mecze sędziowali Panowie: Henryk Sala oraz Dariusz Krygowski.

Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale, które wręczał Pan Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego oraz Pan Grzegorz Holc z Gimnazjum Nr 1 w Tucholi.

Serdecznie gratujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.