Jedźcie z blogiem - przygotowujemy wizytę blogerów w Borach Tucholskich

Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” organizuje wizytę blogerów w Borach Tucholskich. Zapraszamy branżę turystyczną do współpracy w opracowaniu programu ich pobytu na naszym terenie.

Zaproszeni blogerzy będą aktywnie poznawać miejsca oraz korzystać z zaproponowanych i wybranych atrakcji. Wizyta ta wpisze się także w cykliczną akcję promocyjną, jaką jest Paszport Turystyczny Województwa Kujawsko -Pomorskiego. Efektem wizyty blogerów będzie publikacja w mediach artykułów promujących nasz region jako element Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 13 czerwca o godz. 9.00 w biurze LGD przy ul. Murowej 8. Jeżeli nie możecie być Państwo obecni na spotkaniu, ale chcecie zaproponować odwiedzenie Waszych atrakcji, proszę o kontakt z LGD Bory Tucholskie (Magdalena Kurpinowicz, tel. 601 725 478, lgd@borytucholskie.pl).
Projekt „Jedźcie z blogiem! Dobre relacje promują Konstelacje - Bory Tucholskie" realizowany jest ze środków Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie
www.lgd.borytucholskie.pl

Informacja: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
Wprowadził: WRLiFE